HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM | YAZILIM

İnternetin hayatımıza girmesi ve sonrasında hemen hemen her sektörde etkisini artırması ile birlikte marka ve kuruluşlar için iyi bir siteye sahip olmak önemli hale geldi. Web tasarım ve Yazılım hizmetlerinin kapsamına giren bu çalışmalar firmaların internet dünyasındaki başarısını doğrudan etkileyen faaliyetlerdir. Bizler yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile işletmenizin internette en iyi şekilde görünmesini sağlamaktayız. Daha fazla kitleye ulaşmanız ve potansiyel müşterilerinizi bulabilmeniz için sizlere profesyonel web tasarımları gerçekleştirmekteyiz.
Sitenizin tasarlanması ve alt yapısının oluşturulması, SEO ayarlarının yapılması ve ziyaretçilerin sizlere en iyi şekilde ulaşması için gerekli tüm çalışmaları yürütüyoruz. Sizlere profesyonel ekibimiz ile birlikte en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

GRAFİK TASARIM

İşletmeniz ve markanız için etkileyici grafik tasarımlarına ihtiyacınız var ise bizler ile iletişime geçerek bu alanda hizmet alabilirsiniz. Grafik tasarım hizmeti son yıllarda internette başarılı bir şekilde var olmak isteyen işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu şey haline gelmiştir. İşletmenizi ve yaptığınız işi en etkileyici biçimde sunabilmeniz grafik tasarım hizmetleri ile mümkün olabilmektedir. İşletmenin amacına uygun olarak, onları en iyi biçimde yansıtacak tasarımların yapılması, internet dünyasında ve basılı işlerde önemli avantajlar elde etmesini sağlayacaktır.
İşletmelerin web sitelerinde ve baskılı işlerinde kullanılmak üzere yapılan grafik tasarımların etkili olabilmesi için bazı koşulları yerine getirebilmesi gerekir. Öncelikle profesyonel ekipler tarafından işletmenin faaliyetlerine uygun olarak hazırlanmalıdır. Bizler bu konuda profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Günümüzde sosyal medyanın etkisi ve gücü azımsanamayacak boyutlara ulaşmıştır. Birçok marka ve işletme bunun bilinci ile etkili sosyal medya hesaplarına sahip olmak için kıyasıya bir rekabete girişmiştir. Bu amaçla yapılabilecek en akıllıca hamle profesyonel olarak sosyal medya danışmanlığı konusunda hizmet almaktır. Sizlerde işletmenize veya markanıza ait etkileyici bir sosyal medya hesabına sahip olmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz ile beraber sizlere en iyi şekilde sosyal medya yönetim hizmetleri vermekteyiz. Sosyal medyanın gücünden faydalanmak işletmelerin başarısını katlayarak artıracak durumlardan biridir. Sizlerde bu güce sahip olarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve çok daha fazla kitleye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

GOOGLE HİZMETLERİ

Son yılların popüler uygulamaları arasında bulunan 360° sanal tur uygulamaları işletmeler içinde önemli bir hale gelmiştir. Kişilerin yaptıkları işleri ve faaliyetleri tanıtabilmesi ve kişilere en iyi şekilde yansıtabilmesi bu uygulama ile mümkün olabilmektedir. Sanal tur uygulaması günümüzde birçok sektörde ve faaliyet alanında rahatlıkla uygulanabilen bir çalışmadır. Tanıtımı yapılması istenen her alanda rahatlıkla bu uygulamalardan faydalanılabilmektedir.
Sizlerde yürütmüş olduğunuz faaliyetlerin etkili bir şekilde tanıtılmasını ve potansiyel müşterilerinizin farklı bir deneyim yaşamasını istiyorsanız bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sanal turlar ile kişilere inanılmaz deneyimler sunulmaktadır. Bu hizmet işletmelere de ayrıca büyük avantajlar sunmaktadır. Kısacası web sitenizde yer alacak etkileyici bir sanal tur oldukça yararlı olacaktır.

MATBAA | BASKI

İşletme ve markalar için reklam ve tanıtım konusu son derece önemlidir. İnsanlara ulaşmak ve onları etkilemek için tercih edilen farklı tanıtım yöntemleri mevcuttur. Matbaa ve baskı hizmeti alarak gerçekleştirilen tanıtım ve reklam broşürleri bunların arasında popüler olan uygulamalardır. Bu hizmetin alınması ile işletmeler son derece etkileyici reklam ve tanıtım araçlarına sahip olabilmektedir.

Reklam ve tanıtım için son derece önemli olan bu matbaa ve baskı hizmetlerinin profesyonel ajanslardan alınması önemlidir. Çünkü yapılan çalışmaların profesyonel görünmesi, tüketiciler üzerinde olumlu etki yaratacaktır. Bizler bu alanda profesyonel ekiplerimiz ve kullandığımız üstün kalitedeki malzemeler ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizler ile çalışarak sizlerde etkileyici reklam araçlarına sahip olabilirsiniz.

FOTOĞRAF | VİDEO

İşletmenize ve sizlere ilişkin etkileyici reklam ve tanıtım filmi çekilmesini istiyorsanız bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hazırlatacağınız reklam ve tanıtım filmi insanların sizleri ve yaptığınız işleri tanımasında yardımcı olacaktır. Ayrıca potansiyel müşterilere ulaşabilmeniz için de bu yöntem ekstra fayda sağlayacaktır. Bu alanda alacağınız hizmetler sizlere ve işletmenize büyük katkı sağlayacaktır.

Reklam ve tanıtım filmleri marka ve işletmelerin müşterilerine ulaşmalarında kullandığı en etkileyici yollardan biridir. Bu sebeple kişilerin bu hizmetlerden faydalanması işine yapacağı yatırım olarak düşünülmelidir. Sizlerde işletmenize ve markanıza en iyi yatırımları yapmak istiyorsanız bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Böylece daha fazla insana ulaşabilir ve başarınızı katlayabilirsiniz.

PROMOSYON

İşletmelerin ve markaların kendi logo ve genellikle iletişim adreslerinin yer aldığı ürünler promosyon çalışmalarının bir parçasıdır. Kalem, bardak, saat, ajanda, anahtarlık, küçük teknolojik aletler ve not kağıtları bu alanda yapılan en önemli çalışmalardır. Sizlere bu alanda profesyonel hizmet veren önemli bir ekip olmaktayız. İşletmenize ilişkin olarak gerçekleştirdiğimiz promosyon çalışmaları ile akılda kalıcı tanıtım ve reklam çalışmaları yapmaktayız. Uygun maliyetler ile sizlerde markanızı veya işletmenizi tanıtmak istiyorsanız oldukça pratik promosyon seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
Bu alanda sizlere profesyonel hizmetler ve çalışmalar sunan bir ekip olarak istediğiniz zaman hizmet vermeye hazırız. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu yeni nesil promosyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

Reklam ve tanıtım yöntemlerinin en eski ve bilinen yöntemlerinden biri açık hava reklamcılığı olmaktadır. Dışarıda sıklıkla gördüğümüz billboardlar ve afişler bu reklamcılık faaliyetlerinin bir ürünü olmaktadır. İşletmenizin açık alanlarda reklamının ve tanıtımının yapılmasını istiyorsanız bu hizmetten mutlaka yararlanmanız gerekmektedir. Açık hava reklamcılığı son derece etkileyici ve fazla kitleye ulaşabilmenizi sağlayan yöntemlerden biri olmaktadır. Yani kısacası bu yöntem ile daha fazla insana hiç yorulmadan ulaşabilirsiniz.

Reklam ve tanıtım hizmetleri ciddiye alınması gereken önemli işlerden biridir. Doğru reklam ve tanıtım ancak potansiyel müşteriler üzerinde olumlu etkiler yaratacaktır. Bu sebeple bu konuda hizmet aldığınız kişileri doğru seçmeniz gerekir. Bizler bu alanda tercih edebileceğiniz son derece kreatif ajans olduğumuzu söyleyebiliriz.