BİZ KİMİZ

Hikayemiz
İlkbar Ajans, 2011 senesinde Barış ÖZTÜRK tarafından Tokat Erbaa’da kuruldu. Ajansımız tasarım hizmetleri alanında yenilikçi, modern ve sanatsal kaygılarla çalışmalar yapar ve müşterilerine yüzde yüz memnuniyet sunar.
Ajansımızın hizmet portföyünü son tasarım trendlerine uygun web projeleri, bakanı etkileyen grafik tasarım çalışmaları, birinci sınıf kalitede baskı hizmetleri, açık hava reklam ve dijital pazarlama sınıfındaki hizmetler oluşturur. Hizmet profilimiz her zaman dinamik, her saat üretken ve stratejik düşünen ekip tarafından işletmenizi yükselten çözüme dönüşür.
Tasarımda sınır tanımayan ajans!
İlkbar Ajans, taklitçi tasarım çalışmalarına tepki olarak tamamen özgün çalışmalara imza atar. İlk olarak çalışma süreci içerisinde müşteri taleplerini dinler ve not alır. Yetenekli ekiple beraber notlar üzerinde düşünülür ve dünyanın yedi harikasından ilham alınarak özgün, etkileyici, firmanızın kurumsal kimliğine uygun web projesi, grafik ya da afiş tasarımlarına hayat verilir.
Neden mi İlkbar Ajans ?
Müşterilerimizi tanıyoruz ve ne istediklerini biliyoruz. Yüksek standart, memnun edici çalışmalar ve tabi ki de uygun fiyat teklifleri. İlkbar Ajans, kurumunuz için en ideal hizmetleri, en uygun fiyatlarla sunma noktasında dost davranır.
Misyon
Her zaman için müşterilerimize ideal olanı sunmak ve bilişim sektörü içerisinde yenilikçi yaklaşımlarımızı sürdürmek.
Vizyon
Bölgemizin en iyi ve model ajansı olma noktasında müşteri profilimizi daima arttıracak hizmetler sunmak.

Barış ÖZTÜRK | CEO

Bilişime adanmış hayatlar gibisinden bir film tertip edilse, Barış ÖZTÜRK’ü başrolde görebilirdik. Bilişime duyulan merak ve ilgi, Endüstri Lisesi Bilişim Bölümü okuyarak başladı. Gazi Osman Paşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığıyla devam etti. Bu süreç içerisinde fotoğrafçılık, web ve grafik tasarım alanında çeşitli sertifikalar alındı. Fatih Koleji tarafından Türkiye genelinde düzenlenen afiş tasarım yarışmasında 3.lük derecesi elde edildi.
Kuşkusuz bu başarı ve bilişime duyulan ilgi, İlkbar Ajans’ın kurulmasında ve sektördeki rekabete uyum sağlanmasında gerekli bilgili kişiyi ortaya çıkardı. Barış ÖZTÜRK’ün profesyonel bilişim hayatının yanı sıra, 3 yıl radyo programcılığı deneyimi de vardır.

Bu Güne Kadar Biz, Neler Yaptık ?

0
PROJE TAMAMLADIK
0%
MÜŞTERİ MEMNUN ETTİK
0
ÖDÜL ALDIK