AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

`` Açık Hava Reklamlarında Profesyonel Çözüm ``

PLEKSİ KUTU HARF TABELA

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif olduğundan dolayı her zaman  ilgi çekmeyi başarmıştır. Kutu Harf Tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir. Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tasarımlar şirketinizin reklamını yapacak ömre sahiptirler.

LED TABELA

Led tabela; Sabit yazılı tabelanın ledlerle işlenerek daha etkin hale getirilmiş halidir. Led Tabela, sizin farkedilmenizi sağlayan en ekonomik,en ucuz seçeneklerden biridir. Diğer ışıklı tabela çeşitlerine göre oldukça farklı ve güçlüdür. Farklı tasarım seçenekleri tamemen hayal gücü ile sınırlıdır.

Uzun ömürlüdür, her türlü iklim koşulunda uyarlanarak problemsiz çalışmaktadır. Elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır. örneğin 5 metre uzunluğunda kocaman bir tabelanın yıllık elektirik tüketimi 5-10 lirayı geçmemektedir.

LED tabelayı en farklı kılan yanı, yanıp sönmesi ile sağlanan animasyon zenginliğidir. Bu sayede durağan ve sabit duran diğer tabelaların arasından kolayca öne çıkmaktadır. Led tabelanın ışık seviyesi oldukça yüksek tasarlanabilir ve sabit yandığı anda bile oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra yanıp sönen,hareket eden ışıkların dikkat çekiciliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Bu gerçeği arkasına alan LED Tabela çok çeşitli şekillerde tasarlanabilen animasyonlarla çok daha etkili bir halde tabelanızı ışıklandırabiliyor.

BRANDA / FOLYO TABELA

folyo germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan brandadır, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

folyo germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir. Folyo Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Branda germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.

BRANDA / AFİŞ

Branda Afiş , Tabela Reklam sektöründe önemli bir yere sahiptir. Vinil üzerine Dijital baskı Vinil Afiş veya Branda üzerine folyo kesim yazı Branda Afiş olarak kullanılır. Branda Afiş bez üzerine yazılan afiş çalışmasına göre hem daha kaliteli bir görünüme hemde uzun süre dayanma özelliğine sahip olan Afiş şeklidir. Bu nedenlede teknolojininde yardımıyla bilgisayarlı ortamda dijital baskı yöntemi ile üretimi yapılarak beğeninize ve kullanımınıza sunulmaktadır. Branda Afiş birçok alanda kullanılabilir Emlak Alım satımlarında Satılık Afişi, Kiralık Afişi olarak, Firma açılışında, tanıtımlarda, konser afişi, duyuru afişi, seçim afişi vb. gibi birçok kullanım alanı vardır.

STİCKER / FOLYO

Yapışkanlı folyo plastik içerikli esneyebilen kaplanacağı eşyanın şeklini alan esnek ve çok kullanışlı bir üründür.Arka kısmı yapışkanlı olduğu için her türlü yüzeye yapışabilir. Plastik özelliğinden dolayı %100 silinebilir. Sudan ve nemden etkilenmez ve asla kavlama yapmaz. Desenlerini zaman içinde kaybetmez. Ahşap,metal,mermer,cam ve fayans her türlü yüzeye yapışabilir.

BİLBOARD

Billboard’lar özel sistemlerle çalışan reklam panolarıdır. Güneş ışığından aldığı enerji ile gün içindeki gerekli saatlerde panonun ışıkları yanar ve söner. Billboard’ların bu özelliği 24 saat süre ile aralıksız reklam yapma olanağı verir. Ana kontrol ünitelerini yöneten el cihazları da kolay servis imkânı sağlar. Reklam müşterinin istediği süre ile Billboard’a kalabilir ve bu süre içerisinde 24 saat sunum şansı olur. Bulunduğu konum itibari ile de reklam etkisi artar. Modern bir reklam ve etkili bir iletişim türüdür. Billboard reklamları neredeyse bir televizyon reklamı kadar çok geniş bir kitleye eder. Billboard’lar büyük ebatlara sahip oldukları için son derece dikkat çekicidir.

POSTER

Posterler görsel bir iletişim aracıdır.İletmek istediğiniz düşünceyi etkili bir şekilde geniş kitleye ulaştırabilir,günümüzde kullanılan en önemli bilgi kaynağıdır.Posterler çalışmalarınızın reklamı niteliğindedir.Dikkat çekici, uyumlu ve düzenli başarılı bir çalışma ile ifade ettiğiniz konuyu etkili bir şekilde alıcıya doğrudan ulaştırmanızı sağlamanızda yardımcı olur.

AYAKLI REKLAM PANOSU

Reklam ve segileme yapmanın kolay ve şık yoludur. İstenilen iç mekan alanda hedefine ulaşan reklamlar sergileyin.Ayaklı Poster Panolar kolay afiş değiştirme sistemi ile mesajlarınızı istediğiniz zaman kolayca değiştirmenizi ve zamandan kazanmanızı sağlar.Bir çok modelimiz bulunmaktadır.Tüm ayaklı poster pano modellerimiz kendi ambalajındadır. Kurulum için gerekli olan ekipmanlar ve kurulum dokümanı paket içerisinde mevcuttur. Her bir poster pano kendisi için özel yapılmış ambalajı sayesinde kargo ile herhangi bir şekilde zarar görmeden gönderilebilir.Aşağıdan ilgilendiğiniz poster panosunu seçerek fiyatlarına, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ROLLUP

Roll UP Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir.Rolluplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabilceğiniz reklam aracıdır.Roll Up Dijital baskı için tasarım yapılır.Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı rollup üzerine monte edilir.Rolluplar farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır.Reklam malzemelerinde bilinen standlardan rolluplar kolay kurulumu ve taşıma kolaylığı ile display stand reklam malzemesidir.
``Farkı Bizimle Yaşayın``
Menü